חדשות

חפש: מתאריך: עד תאריך:
 
מסיק
20.09.10 - צה"ל והמנהל האזרחי ביהודה ושומרון נערכים לקראת עונת המסיק
ביחידת תיאום פעולות הממשלה בשטחים מכירים בחשיבות הכלכלית והערכית של מסיק הזיתים לתושבים הפלסטינים באזור יהודה ושומרון ונחושים למנוע כל פגיעה בעבודות. על כן, כוחות הביטחון יאבטחו את עבודות המסיק שיחלו באזור בתחילת חודש אוקטובר.
נאום מתאם ראש השנה
05.09.10 - מתאם פעולות הממשלה בשטחים: "שנה טובה לחיילי ולמפקדי היחידה"
"תכלה שנה וקללותיה, תחל שנה ברכותיה, שנה טובה", בירך מתאם פעולות הממשלה בשטחים, האלוף איתן דנגוט, את חיילי ואת מפקדי יחידת תיאום פעולות הממשלה בשטחים, במהלך טקס הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה.
סחורות
31.08.10 - האלוף דנגוט: "המשט לא הגיע בשל בעיות של רעב או משבר הומניטארי"
ביום ג`, 31 באוגוסט 2010, העיד מתאם פעולות הממשלה בשטחים, האלוף איתן דנגוט, בפני ועדת טירקל לבדיקת אירועי המשט בנוגע למדיניות האזרחית כלפי רצועת עזה. עדותו נמשכה כ-7 שעות, ונערכה בחלקה בדלתיים סגורות.
משפחות עוטף בקאסר אל יהוד
25.08.10 - ההורים הגיעו לראות את הבנים בפעולה במנהלת התיאום והקישור עוטף ירושלים
ביום ה`, 25 באוגוסט 2010, הגיעו הורי החיילים, המשרתים במנהלת התיאום והקישור עוטף ירושלים, לבסיס המנהלת, על מנת לראות את ילדיהם בפעולה.
מאורר
12.08.10 - הקלה בעומס החום לקראת תפילות יום שישי
כמדי שנה, גם השנה נערך המנהל האזרחי ביהודה ושומרון, בשיתוף משטרת ישראל וכוחות מג"ב לקראת תפילות יום שישי בהר הבית, במהלך חודש הרמדאן. לקראת מועד זה, הוחלט על שורה של הקלות ביהודה ושומרון, ביניהן הגדלת כמות המתפללים מיהודה ושומרון, המורשים להגיע לתפילות בהר הבית.