חדשות

חפש: מתאריך: עד תאריך:
 
10.11.10 - "אנחנו כאן משפחה אחת גדולה וברצוננו לומר לכם תודה", אמר האלוף איתן דנגוט למשפחות השכולות
ביום ד`, 10 בנובמבר 2010, התקיים ב"בית התפוצות" באוניברסיטת תל-אביב יום למשפחות שכולות, בראשות מתאם פעולות הממשלה בשטחים, האלוף איתן דנגוט, ראש המנהל האזרחי ביהודה ושומרון וראש מנהלת התיאום והקישור בעזה.
08.11.10 - האלוף איתן דנגוט סקר בפני עשרות קצינים בכירים וזרים על איומי הטרור במזרח התיכון ועל ישראל
ביום ב`, 8 בנובמבר 2010, הרצה מתאם פעולות הממשלה בשטחים, האלוף איתן דנגוט, בפני עשרות קצינים בכירים מצבאות שונים בעולם על האיומים במזרח התיכון ובזירה הפלסטינית, במהלך "כנס האש הבינלאומי ללחימה משולבת בשטח אורבאני".
04.11.10 - תת אלוף מוטי אלמוז – ראש המנהל האזרחי החדש
בטקס מכובד רב משתתפים, בראשות מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף איתן דנגוט התקיים טקס החלפת ראש המנהל האזרחי ביהודה ושומרון באוגדת יהודה ושומרון בבית-אל. בטקס נכחו ראשי המועצות המקומיות ואף הכהן הגדול של העדה השומרונית. קציני המנהל האזרחי הרכיבו את משמר הכבוד ונפרדו ממפקדם בארבע שנים האחרונות וקיבלו את תת-אלוף אלמוז כראש המנהל האזרחי הנכנס.
28.10.10 - "זה לא פשוט להיות קצין, בטח שלא קצין במתפ”ש"
כך אמרה סרן עידית מגין, מפקדת השלמת קורס הקצינים של יחידת תיאום פעולות הממשלה בשטחים (מתפ"ש). “ביחידה משרתים את ביטחון המדינה, רק טיפה אחרת”, הוסיפה, בראיון שנערך עימה לקראת סיום קורס הקצינים של היחידה ביום ה`, 28/10/2010.
28.10.10 - נציגי העדה הפרנציסקנית ציינו את יום חמישי האחרון של חודש אוקטובר בטקס המסורתי באתר הטבילה
ביום ה` (28/10/2010), ערכו ראשי העדה הפרנציסקאנית את הטקס המסורתי המתקיים מדי שנה באתר הטבילה בקאסר אליהוד (ארץ המנזרים). הטקס, שהתקיים כמדי שנה, ביום חמישי האחרון של חודש נובמבר, לקראת חג ההתגלות תואם על ידי מפקדת התאום והקישור של המנהל האזרחי ביריחו האחראית על האתר המופעל על ידי יחידת שמורות הטבע והגנים של המנהל האזרחי.